Metaltechnik_02.png

Aktualności

09 lutego 2018 - Mamy przyjemność poinformować, że firma Metal-Technik została wyróżniona podczas gali Łomżyńskich Laurów Sportowych, która miała miejsce w piątek, 9 lutego br. w Łomży. Nagroda jest przyznawana przez władze miasta zawodnikom i trenerom za wybitne osiągnięcia sportowe, zaś Metal-Technik jako pierwsza firma odebrała statuetkę w kategorii sponsorów.

W imieniu właścicieli przedsiębiorstwa wyróżnienie odebrał jej dyrektor handlowy Marek Sijko (na zdj.). Firma niemal od początku swojego istnienia aktywnie wspiera lokalne kluby sportowe, w tym m.in. UKS Dziewiątka PWSiP Łomża oraz KU AZS PWSiP Metal-Technik Łomża, którego jest sponsorem tytularnym. Wsparcie jest przeznaczane na bieżącą działalność, zakup sprzętu i wyposażenia sportowego, a także organizację wyjazdów na zawody w ramach rozgrywek ligowych.


03 września 2016 - otrzymaliśmy Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Krzysztofa Jurgiela za  "niezawodne i trwałe ładowacze czołowe serii MT przystosowane do szerokiej gamy ciągników". Dziękujemy10 kwietnia 2015 - Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy nową halę produkcyjną. Znajdują się w niej stanowiska spawaczy, pilarzy oraz wiertaczy. Wszystko z myślą o naszych klientach, by skrócić czas realizacji zamówień.


10 grudnia 2014 - Dzisiaj oficjalnie rozszerzamy nasz asortyment o nowe produkty tj. pługi "lekkie". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


banery na stron.png


1 grudnia 2014 - Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym produktem - zgrabiarką. Od dnia dzisiejszego w sprzedaży.

 


zgrabiarka.png


30 października 2014 - Z przyjemnością informujęmy, iż uruchomiliśmy nową wycinarkę laserową Mitsubishi eX 3015. Jest to drugie urządzenie tej serii w naszych zasobach, co przyczyni się do zwiększenia naszych możliwości produkcyjnych.

 


19 - 22 września 2014 - Jak co roku aktywnie uczestniczyliśmy w targach w Bednarach, prezentując nasze flagowe produkty. Miały miejsce również premiery nowości takich jak: mieszalnik do betonu czy też zgrabiarka. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, co przełożyło się na nowe kontakty biznesowe. Poniżej krótka fotorelacja z tegorocznej imprezy.


 

28 - 29 czerwca 2014 - nasza firma gościła na XXI Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych i Dniach z Doradztwem Rolniczym. Podczas targów zaprezentowaliśmy nasze dotychczasowe produkty oraz proptotypy nowych maszyn. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno rolników jak i firm chcących nawiązać z nami współpracę. Dziękujemy wszystkim gościom za wspólne spotkanie i zapraszamy za rok.


 


3 kwietnia 2014 - gościliśmy na stoisku swojego dealera z Litwy na targach w Kownie. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, w szczególności zwiedzających zainteresował ładowacz, który był podłączony do specjalnego symulatora, umożliwiającego jego przetestowanie. Poniżej kilka zdjęć.

 

Metal Technik. wszystkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja : internet-media.pl